Máme pro vás skvělou novinku! Někteří z vás o ní už určitě slyšeli na našem streamu a o co že se jedná? Dostali jsme nabídku od 2 skvělých firem a to od MadMonq a Xzone! Jde o spolupráci, jejíž účelem je podpořit náš duo stream opičáků právě díky vám! Máte-li tedy zájem nás podpořit i jinou formou než donatu a chcete z toho mít něco i vy, budeme moc rádi, pokud využijete služeb z odkazů níže. 🙂

Chtěli bychom vám představit firmu MADMONQ, která nabízí lidem doplňky stravy pro zlepšení koncentrace, snížení stresu a hlavně.. to všechno je na přírodní bázi, takže do sebe necpete žádné umělé látky/cukry.
Pokud nás tedy chcete podpořit, můžete si zakoupit tyto skvělé doplňky přes následující odkaz!

Dalším partnerem, přes který nás můžete podpořit je Xzone. Určitě ho každý z vás zná nebo alespoň o něm už slyšel. Je to česká firma zabývající se prodejem různých her nebo i herních předmětů či knih. Výběr mají opravdu velký a to hned z několika žánrů. Jejich produkty si můžete zakoupit přes následující banner.

Xzone
  • O nás

Ahoj, naše velectěná jména jsou Jana (Opi) & Marek (Biglebow) a streamujeme většinou duo stream, to znamená, že jako diváci vidíte 2 obrazovky najednou, mezi kterými prohazujeme pohledy.
Věnujeme se převážně streamu blizz games (Overwatch a WoW retail), ale samozřejmě u nás můžete narazit také na co-op hry či solo streamy z jiného odvětví, které jsou většinou u příběhových her.
Pokud máš zájem se o nás dozvědět víc, tak neváhej a prolez náš web, kde nalezneš spoustu informací jak o našem streamu a setupu, tak o novinkách, tipech a rad z různých her, kterým se věnujeme.

Budeme se těšit na tvou návštěvu!!