Zdar lidi! 🙂
Jelikož máme tak šikovnou komunitu (bandu Opičáků), která zlomila hranici 1000 follows , tak vyhlašujeme další giveaway! Tentokrát čeká na vítěze jedna nebo více her dle vlastního výběru na Steamu v hodnotě 40€. Lístek zakoupíš pomocí !enter. Každý může zakoupit pouze 1 lístek, který stojí 300 Wumpa fruitů.
Pro zjištění svých Wumpa napiš do chatu !wumpa. Giveaway je pro všechny followery, subs mají 2x větší šanci na výhru. Vítěz bude vyhlášen v úterý 6.4. ve 21:00

:OpiHype:

Děkujeme všem opičákům za podporu

  • O nás

Ahoj, naše velectěná jména jsou Jana (Opi) & Marek (Biglebow) a streamujeme většinou duo stream, to znamená, že jako diváci vidíte 2 obrazovky najednou, mezi kterými prohazujeme pohledy.
Věnujeme se převážně streamu blizz games (Overwatch a WoW retail), ale samozřejmě u nás můžete narazit také na co-op hry či solo streamy z jiného odvětví, které jsou většinou u příběhových her.
Pokud máš zájem se o nás dozvědět víc, tak neváhej a prolez náš web, kde nalezneš spoustu informací jak o našem streamu a setupu, tak o novinkách, tipech a rad z různých her, kterým se věnujeme.

Budeme se těšit na tvou návštěvu!!