Kdo jsme

Monkey Gang je komunitní guilda pod záštitou wowfanu vytvořenou ke konci BfA datadisku.

A co tedy znamená onen výraz komunitní guilda? Jednoduše nepotřebujete psát zbytečně nějakou přihlášku na různá fóra, aby jste se k nám přidali. Guildě nejde o nějaký hardcore progress raidů či m+ ale zaměřuje se na komunitu cz/sk hráčů, kteří si rádi zahrají po škole či práci a užijí si tak hru společně a to naplno a bez stresu.
Samozřejmě, že se v našich řadách najdou i hráči, kteří mají zájem chodit raidy a m+ runy s guildou, a proto se snažíme skládat nejen aktuální raidy, ale i různé achiev runy ze starších kontentů.

Vyhovuje-li ti takováto guilda, tak neváhej a napiš lidem z vedení o vstup. 🙂

Vedení guildy

Guild Master: Bigl-Drak’thul
Náborář: Capmarvell-Drak’thul / Shakazz-Drak’thul / Krinal-Drak’thul / Allidnris-Drak’thul / Opina-Drak’thul / Ashmeria-Drak’thul

Raidy

Středa / Sobota | 19:00-22:00
* případné změny nebo raid time navíc (po domluvě) jsou včas hlášeny na discordu

Guild armory
RaiderIO

  • O nás

Ahoj, naše velectěná jména jsou Jana (Opi) & Marek (Biglebow) a streamujeme většinou duo stream, to znamená, že jako diváci vidíte 2 obrazovky najednou, mezi kterými prohazujeme pohledy.
Věnujeme se převážně streamu blizz games (Overwatch a WoW retail), ale samozřejmě u nás můžete narazit také na co-op hry či solo streamy z jiného odvětví, které jsou většinou u příběhových her.
Pokud máš zájem se o nás dozvědět víc, tak neváhej a prolez náš web, kde nalezneš spoustu informací jak o našem streamu a setupu, tak o novinkách, tipech a rad z různých her, kterým se věnujeme.

Budeme se těšit na tvou návštěvu!!

Podpořit nás můžeš také přes Xzone!