Alerty

Chtěl by si nás podpořit v tvorbě a pomoct nám tak zvýšit kvalitu streamu a připravovaného obsahu? Tak neváhej a vyzkoušej nějaký náš twitch alert za donate. Na výběr máme opravdu velké množství, ze kterého si každý vybere.
Příspěvky jsou čistě jen dobrovolné a jsme rádi a velmi vděční za jakoukoliv podporu i za vaši návštěvu u nás na streamu! 🙂

Přehled alertů za donate

50,- Vietnam
100,- Prostřený stůl
156,- Opičí
200,- Moje oblíbená
300,- Myčka
500,- Shut up!
1000,- Pštrosí burgery
2000,- Počty
3000,- God of Stream
5000,- Cože? 5 dolláčů?

52,- For the Horde!
51,- For the Alliance!


Donate info

Peníze, které nám darujete půjdou buď na gear, aby se Vám na nás lépe dívalo a nebo na hry,
aby jste se měli na co dívat 🙂
Pokud se chystáte donatnout, jen se prosím ujistěte, že peníze, které nám pošlete, můžete postrádat. Kliknutím na odkaz se z důvodu ochrany PayPal účtu zříkáte možnosti na vrácení peněz.
Pokud myslíte, že je budete potřebovat, nedávejte nám je. Donatujte, pokud máte opravdu peníze navíc, které můžete postrádat, protože je nejde vrátit, refundnout, nebo zažádat chargeback.

This is protection of streamer, MonkeyGang156 – http://www.twitch.tv/monkeygang156 , for the donation being received. By clicking on Pay with the Paypal button and completing the transaction you hereby certify you are the rightful owner of the funds being donated in this transaction and cannot be withdrawn/ charged back.

Přehled alertů za bity

50 – Otravnéééé
500 – Sám si vlez do misky
1000 – Zadek
3000 – Jsme úplně blbí

  • O nás

Ahoj, naše velectěná jména jsou Jana (Opi) & Marek (Biglebow) a streamujeme většinou duo stream, to znamená, že jako diváci vidíte 2 obrazovky najednou, mezi kterými prohazujeme pohledy.
Věnujeme se převážně streamu blizz games (Overwatch a WoW retail), ale samozřejmě u nás můžete narazit také na co-op hry či solo streamy z jiného odvětví, které jsou většinou u příběhových her.
Pokud máš zájem se o nás dozvědět víc, tak neváhej a prolez náš web, kde nalezneš spoustu informací jak o našem streamu a setupu, tak o novinkách, tipech a rad z různých her, kterým se věnujeme.

Budeme se těšit na tvou návštěvu!!

Podpořit nás můžeš také přes Xzone!