Zdar všichni!
Prvně než začnete číst, nelekněte se, že téma se zdá být obsáhlé. Jsou zde totiž vysvětlené funkce různých addonů, aby jste pochopili co dokáží. Addony jsou nedílnou součástí wowka a hold znalost alespoň těchto vypsaných by měl každý wowkař znát nebo alespoň o nich vědět.
Tak se dáme tedy do toho…

V současné době se addony již instalují automaticky přes Overwolf clienta, tudíž všechny které zde budu jmenovat jsou volně dostupné v tomto programu.

Must have

Deadly Boss Mods (DBM)
Ukazuje veškeré nadcházející spelly bossů, odpočty pullů, varování a spoustu dalšího. Bez tohoto addonu nesmí být žádný wowkař!

Raider.IO Mythic Plus and Raid Progress
Addon, který počítá vaše skóre za nejlépe zašlé m+ (příklad: M+10 = 100 io, +12 = 120 io… skóre za určitý dung se vypíše pouze jednou – a to to největší, takže když máte např. 10 dungů +10, vaše skóre je 1000). Svůj aktuální progress tak vidíte přímo ve hře (a to vidí i ostatní hráči a to pozor!! S nízkým skóre nebo se žádným vás nikam do vyšších klíčů z 99% nevezmou = podgearovaná postava!!! – bohužel, je to tak…) nebo se můžete podívat na oficiální stránku

WeakAuras 2
Pomocí tohoto addonu si můžete nastavit různé upozornění, odpočty cooldownu, buffu a prostě skoro čehokoliv. Hotové weakaury si můžete také naimportovat z oficiální stránky (a to doporučuji… dodatečná úprava wa je pak velmi jednoduchá, pokud znáte základy angličtiny).

[collapse]
Gameplay

ElvUI
Kompletní změna vašeho deafultního zobrazení wowka. Můžete si tak nastavit enemy frames, cast bary, action bary, všechno můžete přesunout, kam se vám zlíbí.. samozřejmě nastavení zabere asi X hodin, než to vyladíte podle sebe, ale výsledek za to rozhodně stojí – a kdo by nechtěl nic nastavovat, mohu mu zaslat svoje vyexportované UI.
Co se týká instalace tak tento addon NELZE instalovat přes twitch. Je nutno se zaregistrovat na této stránce, odkud si následně stáhnete Tukui client, ve kterém jde ElvUI stáhnout! (Aktualizace ElvUI rovněž poté probíhají přes Tukui clienta).

DejaCharacterStats
Umožňuje zobrazení v Character infu pouze staty, které si zaškrtnete, popř. si je můžete přesouvat, takže si tak můžete seřadit prioritu statů pro vaší classu a nikdy na to nezapomenete.

Deatils! Damage Meter
Tracking spousty věcí – DPS/HPS/Interrupts atd. atd… S tímto addonem také můžete mít zobrazeno více oken najednou.

Simulationcraft + Pawn
Využívá se pro maximální optimalizaci gearu, aby jste točili co nejvíce (u itemů vám pak ukazuje %, jak velký upgrade daný předmět pro vás je). Porozumění tomuto addonu je docela složité, jelikož musíte využívat i stránky Raidbots. Každopádně na YouTube je spousta videí, jak daný addon funguje a kdo by s ním potřeboval pomoct, stačí mě na discordu kontaktovat (Buke#7378).

[collapse]
Mythic+ Keystone

MythicPlusTimer
Ukazuje aktuální čas do pushnutí klíče na různé úrovně (+1,+2,+3), počet smrtí (+ penalizace času) a affixy.

Method Dungeon Tools
Plánovaní cesty v m+ a různých taktik na různé affixy. Cesty se rovněž dají importovat ze stránky raider.io nebo si je můžete různě sharovat se spoluhráči in-game.

Announce Interrupts
Vypíše hlášku do chatu, že jsem něco kicknuli

[collapse]

Jak už jsem psal ve spoileru, tak WeakAuras2 (zkráceně WA) toho umí neskutečné množství a skoro by se dalo říct, že to je X addonů v jednom balíčku. Proto tedy dokládám v následujícím spoileru název užitečných WA a jejich vysvětlení – stáhnout se dají následně z této stránky

WeakAuras 2

Mythic+ Interrupt Tracker
Ukazuje odpočet na interrupt v partě, takže víte, za jak dlouho máte vy / váš spoluhráč kick. Tuto wa je NUTNOST mít v m+. Importovaná je zde.

PhoGuild – Raid Ability Timeline
Zobrazí vám malý avšak přehledný bar s odpočty spellů bosse. K importu je dostupná zde.

Mythic+ !keys BFA Keystones
Automaticky zobrazí klíče všech lidí v partě / guildě po napsání příkazu !keys do příslušného chatu. K importování je zde.

[collapse]
  • O nás

Ahoj, naše velectěná jména jsou Jana (Opi) & Marek (Biglebow) a streamujeme většinou duo stream, to znamená, že jako diváci vidíte 2 obrazovky najednou, mezi kterými prohazujeme pohledy.
Věnujeme se převážně streamu blizz games (Overwatch a WoW retail), ale samozřejmě u nás můžete narazit také na co-op hry či solo streamy z jiného odvětví, které jsou většinou u příběhových her.
Pokud máš zájem se o nás dozvědět víc, tak neváhej a prolez náš web, kde nalezneš spoustu informací jak o našem streamu a setupu, tak o novinkách, tipech a rad z různých her, kterým se věnujeme.

Budeme se těšit na tvou návštěvu!!